קידום עוקבים באינסטגרם – המדריך המלא

ובכן, ניתן לומר באופן חד משמעי כי הרשתות החברתיות נכנסו לחיינו יחד עם התפתחות הטכנולוגיה שכן, יחד עם חלוף השנים האחרונות צברו הרשתות החברתיות השונות תאוצה משמעותית אשר הפכה אותם לשגרת היום יום של מרבית האוכלוסיות ברחבי העולם כולו. משכך, מיותר לציין כי אותן פלטפורמות מהוות חלק משמעותי מתעשיית השיווק הדיגיטלי של היום, חלק "קטן" שיכול לעשות שינוי ענק בעסק שלכם. זאת בעוד כי אחת מהפלטפורומות המובילות ביותר בעידן המודרני של היום היא אינסטגרם. כמו כן, במטרה לוודא כי אתם עושים קידום עוקבים באינסטגרם על הצד הטוב ביותר, ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי בנושא למאמר הבא.

שיטת עוקב והסרת עוקב – עדיין עובד?

בניגוד לדעה הציבורית הרווחת אשר נוטה לחשוב כי מדובר על שיטה אשר איבדה את יעילותה לאחר החידושים הרבים בקרב האלגוריתם של אינסטגרם, אנחנו יכולים להגיד באופן חד משמעי כי מדובר על אחת מהשיטות היעילות והאפקטיביות ביותר לצורך קידום עוקבים באינסטגרם. על כן, אנחנו יכולים להבין מדוע לא פעם נוצר שיח שלילי סביב שיטה זו שכן, מדובר על שיטה מורכבת במיוחד שצריך לדעת לתפעל, במטרה לוודא תוצאות בסדר גודל של מאות עוקבים רלוונטים באופן עקבי ושוטף. במטרה לוודא כי אתם אכן מבצעים את השיטה על הצד הטוב ביותר, הרי שבראש ובראשונה יהיה עליכם להגדיר את קהל היעד בצורה ברורה על פי תחומי עניין, מיקום גאוגרפי וכיוצא בכך. בעוד כי השלב השני יהיה סינון של כל העוקבים המזויפים אשר מופיעים ברשימה ורק שסיימתם את זה, תוכלו להתחיל ביישום השיטה.

העלאת סרטוני רילס לאינסטגרם

אחרי ההצלחה המסחררת של טיקטוק גם פייסבוק ואינסטגרם בחרו להוסיף את האפשרות להעלאת סרטוני תוכן קצרים. זאת בעוד כי סרטוני הרילס באינסטגרם מהווים סרטונים קצרים באורך של עד לדקה וחצי בעוד שהתפקיד העיקרי שלהם הוא להעביר מסרים קצרים וקולעים מבלי לשעמם את הקהל שלכם בעומס של נתונים לא רלוונטים. יחד עם זאת, ניתן לומר באופן חד משמעי כי בעידן המודרני של היום, הרילס באינסטגרם מהווה מקור טראפיק מעולה להגדלת החשיפה של העמוד שלכם ולכן, בעת בה אתם בוחרים איש מקצוע העוסק בכל הסובב סביב ניהול מדיה, וודאו כי אכן מדוברים באיש מקצוע יצירתי שיודע כיצד להפיק סרטונים שכאלה. על כן, בניגוד לדעה הרווחת אשר נוטה לחשוב כי צילום סרטונים באופן קבוע היא משימה פשוטה, הרי שמדובר על משימה מורכבת במיוחד הדורשת לא מעט זמן, כסף וניסיון.

עיצוב ומיתוג של דף עסקי באינסטגרם

מיותר לציין כי עמודי אינסטגרם מעוצבים מהווים חלק משמעותי מהרושם הראשוני שנוצר בקרב הלקוחות הפוטנציאליים שלכם אודות העיסוק שלכם שכן, דף אינסטגרם המתלווה אל ביוגרפיה מקצועית לצד פיד מעניין, היילטים ממותגים ותוכן רלוונטי אשר מעניק לקהל היעד שלכם ערך מוסף הוא עמוד אשר משאיר רושם של עסק בעל מוניטין חיובי במיוחד. למשל, במידה ואתם עסק אשר מוכר מוצרים ומחזיקים כרגע בקולקצייה חדשה, הרי שתוכלו להציג אותה בעזרת מספרת דרכים סופר מזמינות בקרב העוקבים שלכם או לחילופין בקרב לקוחות פוטנציאליים שיכנסו לעמוד שלכם לצורך התרשמות ראשונית. במטרה לוודא כי אתם אכן יוצרים עמוד מרשים ומעוצב, ההמלצה שלנו תהיה לפנות לשירותיו של מעצב מקצועי שיסייע לכם בעיצוב הפיד בצורה אסתטית ומדויקת בהתאם לתחום העיסוק שלכם וכך למעשה, תוכלו לפנות זמן להתעסקות בכל יתר הדברים החשובים בנוגע לפיתוח המותג שלכם.

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן