ניקיון רבותיי, ניקיון

מכירים את הבתים או הדירות שאתם נכנסים אליהם וישר מגיע איזה ניחוח של ניקיון שרק מתעצם מרגע לרגע? שלא משנה באיזה אזור של הבית אתם יושבים ועדיין הריח הזה כל כך דומיננטי אך יחד עם זאת עדין בו זמנית?

איך לקבל ניחוח פלאים לאורך זמן?

מניסיון אישי, גם כשאני שוטפת את ריצפת הבית בטירוף עם כל מיני חומרי ניקוי שונים, עדיין הריח לא נשמר לאורך זמן אולי לשעה, לא יותר! לשמחתי, פיצחתי את השיטה! התשובה היא – ניקיון ספות ולא משנה אם מדובר בניקיון ספות עור או ספות בד.

עד שהגעתי לפתרון לקח כמובן זמן לא מבוטל. ניסיתי בהתחלה לנקות לבד עם כל סרטון וכל טיפ שמוצע ברשת. אבל זה ממש לא עזר! ניסיתי סבון כזה, מטלית מיקרופייבר, בד כותנה, חומר מומלץ, כלום לא עשה את העבודה! 

לא מבחינת הורדת הכתמים ולא מבחינת הריח שכל כך רציתי להשיג. עד שדיברתי עם חברה שיש לה חנות לחומרי ניקוי והיא אמרה לי את האמת היחידה – רק צוות לניקוי ספות יעזור לך להגיע לתוצאה הרצויה וזה לא משנה אם יש לך ספת בד או ספת עור.

זמן יקר – מתחילים לחפש חברה לניקויי ספות

לא בזבזתי זמן יקר וישר התחלתי בחיפוש אחר החברה הכי מומלצת לניקיון ספות. העליתי את השאלה בכל קבוצות הפייסבוק שאני נמצאת בהן. בכל קבוצות הוואטאפ שאני נמצאת בהם אפילו בקבוצות ביתי הספר של הילדים וגם בקבוצות של הגנים והכל למען מטרה אחת – למצוא את החברה המומלצת ביותר לניקוי ספות.

כמובן שיחד עם ההמלצות לא דילגתי בשום שלב על ניקוי ספות מחיר שנע בטווחים שונים בגלל סוג הניקיון שאנחנו רוצים, לכן מחירון ניקיון ספות בד ועור משתנה מחברה לחברה . דיברתי עם הרבה אנשים שהציעו לי כל מיני הצעות טובות יותר וטובות פחות עד שמצאתי את האחת. ומאז הריחות שכל כך ייחלתי להם הגיעו. והניקיון… פשוט תענוג!

לסיכום –  להשוות, לקרוא תגובות ולבחור

כדי לקבל את התוצאה שרוצים להשיג צריך לחפש מעט ולעשות השוואות שונות. כל חברה שמציעה ניקיון ספות בד או ניקיון ספות עור, מעלה סרטונים של לפני ואחרי עם תגובות של אנשים שהיו מרוצים מהתוצאה. ומניסיון אישי אין כמו ניקיון ספות שמשפיע על ריחות הבית לאורך זמן.

תהנו

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן