מתנות לגבר דתי – מתנת בר מצווה

בר מצווה היא מציוני הדרך החשובים ביותר בחייו של כל יהודי המגיע לגיל מצוות. זה מה שעושה את ההבדל בנינו היהודים לבין בני דתות אחרים. אם הוזמנת לבר מצווה יהיה עליכם להגיע עם מתנה מיוחדת במינה. במקום לקנות מתנות רגילות לילד שהופך לגבר, יהיה עליכם לחפש מתנות רלוונטיות. מתנות לגבר דתי הן המתנות שצריך להביא אותן לחגיגת בר המצווה. מדובר על מתנה שתאפשר לילד שבקרוב יהפוך לגבר לשמור את כל המצוות הנוגעות ליהדות. זה בדיוק השלב שבו הילד מקבל על עצמו את עול התורה ומבין את החשיבות של פעולותיו. מהסיבה הזאת בדיוק המתנה חייבת להיות מתנה שנוגעת לשינוי שחל בחייו. לא מדובר על שינוי שניתן להקל ראש לגביו או לראות בו כמשהו מינורי.

מארז קדושה בהתאמה אישית

המתנה הכי פופולארית לתת לכבוד בר המצווה תהיה מארז קדושה בהתאמה אישית. מדובר על מארז שמכיל את כל מה שהילד צריך על מנת לקיים את המצוות ביום שאחרי בר המצווה. מדובר על סידור תפילה, תיק לתפילין ולטלית, כיפה ועוד דברים נוספים. כמובן שתוכלו למצוא מגוון רחב של מארזי קדושה, כך שתוכלו להתאים אותם למי שהם מיועדים עבורו. המטרה היא שהילד שבקרוב יהפוך לגבר שומר מצוות יעשה זאת בקלות ובחדווה. לכן חשוב לתת לו מתנות שיביאו אותו בדיוק למצב שאליו הוא אמור להגיע ביום שאחרי בר המצווה.

אפשר תמיד להתייעץ עם הילד

זה לא סוד שאתם הולכים להביא לבר המצווה מתנה מיוחדת במינה. הרי אף אחד לא יכול להגיע לבר המצווה בידיים ריקות, לא משנה מי חוגג. יש כאלה שמביאים כסף, אחרים מעדיפים לתת מתנה שתהיה שימושית. מתנות לגבר דתי יכולות להגיע במגוון רחב של צורות ובמגוון רחב של סגנונות. מספיק שתיכנסו לחנות תשמישי קדושה כדי לראות עד כמה המבחר הוא עשיר ורחב. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה להתייעץ עם הילד שחוגג את בר המצווה. הוא יגיע לכם בדיוק מה חסר לו או אילו תשמישי קדושה הוא ירצה שיהיו בהישג יד מבחינתו. 

הבינו כמה כסף תרצו להשקיע

העלות של מתנות לגבר דתי משתנה בהתאם לבחירה שאותה תעשו. תוכלו למצוא תשמישי קדושה יוקרתיים במחיר גבוה, אך מצד שני גם כאלה במחיר נמוך. מה שאתם צריכים לעשות זה להבין כמה כסף תהיו מוכנים להוציא את המתנה. זה השלב הראשון שיאפשר לכם לעשות בחירה שלא תתחרטו שעשיתם אותה. הרי בסוף לכל בחירה שתעשו תהיה השלכה לטובה או לרעה בכל מיני היבטים שונים. אם תוציאו סכום גבוה זה עלול להגביל אתכם בפעם הבאה שתחפשו מתנה לגבר דתי. החדשות הטובות הן שגם אם התקציב מוגבל יהיה לכם קל למצוא מגוון של מתנות מיוחדות במינן.

תרכשו מבעוד מועד מתנות לגבר דתי

אחת מהטעויות הכי נפוצות תהיה לרכוש מתנות לגבר דתי ברגע האחרון. כלומר להיזכר להזמין את המתנה ימים ספורים לפני בר המצווה עצמה. זה לא סוף העולם, אך בו בזמן עליכם להבין כי זה גם לא המצב האידיאלי. יש לכם מספיק זמן לחפש את המתנה המושלמת, וגם להזמין אותה ללא עיכובים וללא בעיות. כך תהיו בטוחים שהמתנה מגיעה אליכם בדיוק ביום שבו תצטרכו לתת אותה בבר המצווה. אם תזכרו ברגע האחרון, לא מן הנמנע כי המתנה לא תהיה מוכנה בזמן. קחו את העניין הזה לתשומת הלב שלכם כאשר אתם קונים מתנות לבר המצווה.     

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן