מחפשים תאורה לבית? גלו מהם הטרנדים החמים של הקיץ

55147,Seating and lighting in modern hotel lobby

בזמן השהות בבית, כין אם אתם עסוקים בבישולים במטבח, קוראים ספר בסלון, או עובדים בחדר העבודה, אתם זקוקים לתאורה מתאימה בשביל התנהלות נוחה. היום יש מגוון של אופציות שונות לתאורות הבית, עם מראה מודרני, מעוצב, משתלב היטב עם עיצוב הבית הכללי, ומעניק תאורות שונות לצרכים שונים מבלי לפגום בנראות והיופי של ביתכם. הינה כמה מהטרנדים החמים של הקיץ בתחום התאורה לבית, שאתם חייבים להכיר.

מנורות תקרה

המנורות הנפוצות ביותר בשימוש עבור תאורת פנים, אלו הן מנורות תקרה, הרי תאורה לבית מתחילה תמיד מהבסיסי ביותר. מנורות תקרה הפופולריות ביותר, הן מנורות צמודות תקרה, מתאימות לרוב בחדרים נקיים, עם עיצוב פשוט ומינימליסטי. המנורות הללו משתלבות עם התקרה ומעניקות מראה חלק, אסתטי וייחודי. ניתן לבחור את המנורות האלו בעיצובים רבים, צורות שונות, והן יכולות להפיק אור במגוון של צבעים שונים.

מנורות קיר

ישנן מנורות המתאימות לאזורים רבים ברחבי הבית, אלו הן מנורות קיר לד מובנה, אשר ניתן למצוא אותן הרבה פעמים בסלון או במטבח. קיימות גם נורות לד מותאמות עבור חדרי אמבטיה עם אספת תאורה ברמה ועוצמה על פי הצורך באזורים אלו. ניתן גם לבחור במנורות קיר מעוצבות עם נורות שונות, אשר קיימות היום בשוק במגוון של תצורות מפתיעות, כמו יצירות אמנות קטנות וייחודיות לרחבי חלל ביתכם.

תאורת גינה

מלבד תאורת פנים, גם תאורת חוץ לא פחות חשובה, גינות היום כבר לא נבנות רק סידור הכיסאות והצמחייה, לתאורה יש תפקיד חשוב בעיצוב המרחב ויצירת אווירה. יש היום המון פתרונות תאורה לגינה, מבחינת מיקומים, צבעים, צורות, כל מה שרק תוכלו לדמיין, והכל תוכלו לבנות בהתאמה למה שחשוב לכם שתהיה האווירה והתחושה בגינה שלכם. בין מנורות פשוטות ועד לתאורות שקועות ברצפה, האפשרויות בלתי נגמרות.

לסיכום

אם פעם עיצוב הבית והמרחב היה קשור בצבעים, טפטים, לרהיטים, היום אין ספק שתאורה היא חלק בלתי נפרד מהסיפור. בחירת תאורה לבית משפיעה משמעותית על הנראות של החלל, בשילוב עם שאר הפריטים והעיצוב הכללי, יש לכם שליטה רבה על האווירה והמראה של ביתכם, תהפכו את זה לחוויה, תנסו לבחור תאורה שתתאים לאופי שלכם ולעיצוב שברצונכם לייצר, ואל תשכחו ליהנות מהדרך.

Lighting in bright living room

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן