מדביר בתל אביב

exterminator in protective mask and uniform standing and showing thumbs up

מדביר בתל אביב זה מזיקיס

כשחושבים על מדביר בדרך כלל מדמיינים משהו שהאסוציאציה הראשונה שעולה יחד איתו זה ג'וקים ומכרסמים. במזיקיס לקחו את זה לצד קצת אחר – יותר של ניקיון, דיוק, שירות לקוחות, אסתטיות והייטק. 

ואיך זה מתבטא? ראשית כל באתר מזיקיס אפשר למצוא מידע רב על מזיקים ועוד יותר יש באתר עמודים שלמים של DIY – "עשה זאת בעצמך" נגד מזיקים שונים. 

מדביר בתל אביב – זה קודם כל דיוק!

הדבר הראשון שכתוב באתר מזיקיס זה "איחרנו להדברה? ההדברה חינם" – ההבטחה הזאת כשלעצמה מראש שבמזיקיס קודם כל חושבים על הזמן של הלקוח ולא לוקחים אותו כמובן מאליו. 

הייטק במזיקיס?

עד כמה מתקדם יכול להיות כבר מדביר בתל אביב? אז במזיקיס ראשית תוכלו לבצע הזמנה באתר. בהזמנה תדעו כמה כל הדברה עולה (לפי סוג המזיק וגודל הבית), תוכלו לקבוע את המועד שתרצו שהמדביר יגיע ותקבלו הוראות מפורטות כיצד להכין את הבית בטרם הגעת המדביר לביתכם. 

בהמשך תקבלו שיחת טלפון בו יוודאו איתכם את ההזמנה וינחו אותכם בשנית כיצד להכין את הבית וכיצד להתנהג לאחר הריסוס (כדי לראות שלא טעיתם בשעה ו\או לאשר כי בחרתם בסוג ההדברה שאתם בדיוק צריכים). 

שירות לקוחות

התפקיד של המדביר הוא לא רק לרסס וללכת – אלא ללוות את הלקוח לפני ההדברה, תוך כדי ההדברה בהקראת תווית חומר ההדברה, הסבר על המזיקים השונים שהוא ראה (או ראה סימנים להם) בבית, הסבר כיצד להשאיר את הבית בתום ההדברה וליווי הלקוח במהלך חודשי האחריות לראות שהכל בסדר מבחינת מזיקים ושאין תופעות לא רצויות בבית. 

אסתטיות

במזיקיס אנו מגיעים ממותגים עם לוגו החברה על החולצה, אתם תקבלו "פולדר" בתוכו דף הוראות מסודר כיצד להתנהג לאחר ההדברה, טלפונים של המשרד, הטלפון של מרכז ההרעלות ברמב"ם ועוד דברים רלוונטים לגבי ההדברה.

את האחריות אתם תקבלו גם בכתב וגם במייל כך יהיה לכם מעקב קל ונוח לגבי זמן האחריות שלכם, באיזה חומר השתמשו ועוד דברים שבחברות הדברה אחרות מנסים לטשטש. 

אז בפעם הבאה כשאתם חושבים על מדביר בתל אביב – תחשבו על מזיקיס. 

exterminator in uniform holding toxic spray and showing thumb up

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן