טיול ג'יפים בחו"ל – איך תעשו את זה נכון?

Jeep in mud

תכנון אירוע של לקוח בחו"ל סביר מאוד שיוציא אתכם מאזור הנוחות שלכם, בפרט כשזאת הפעם הראשונה שלכם. חרף העובדה שהאתגר הזה יכול להיות מרגש, הוא אף יכול להיות מרתיע למדי. תכנון טיול של לקוחות או אירוע חברה אחר בחו"ל כולל על פי רוב סידורי טיסה, או לחלופין הטסת מטוס במקרה של קבוצה גדולה, הזמנת מקומות לינה בבתי מלון, ארגון תכנים מקצועיים, אטרקציות, אירועי ערב מסנוורים וכיוצא בכך. אם תעשו לנו מערוף ותמשיכו לקרוא עד לתום המאמר הנ"ל, תגלו את רשימת הטיפים שלנו למטיילים המתחילים, כאשר נתרכז בשני נושאים עיקריים, והם – הראשון, טיולי ג'יפים; והשני, טיול ג'יפים בחו"ל – איך תעשו את זה נכון?

מתי טיולי ג'יפים נשמעים הגיוניים יותר?

גודל הקבוצה משפיע לא רק על בחירת בית המלון והמיקום, כי אם אף על הפעילויות הנוספות שאתם מתכננים. באופן הזה, לצורך העניין, קשה יותר לקחת קבוצה של יותר ממאה משתתפים לאטרקציית טיולי ג'יפים, שזה יותר סביר לארגן עם הרבה פחות בני אדם, במדבר דובאי, מאשר לארוחת ערב ולשייט על הנהר בבודפשט. זה יותר מסובך לארגן נסיעה בלימוזינה לאירוע ערב חגיגי לקבוצה גדולה מאשר לקחת אותם באוטובוסים, וכיוצא בכך.

למה טיול ג'יפים בחו"ל – איך תעשו את זה נכון – כל כך מומלץ?

ניתן לומר בפה מלא, כי טיול ג'יפים בחו"ל – איך תעשו את זה נכון? הוא הדבר החם הבא בתחום התיירות, וזה ממש לא מפתיע. באמצעות הג'יפים ניתן ליצור קשר עמוק ואינטימי יותר עם בני האדם, והן עם המקומות שאליהם מגיעים, מכיוון שהנסיעה בג'יפ שנחשב לכלי רב עוצמה ומאוד מהיר תביא אתכם לחוות נופים קסומים ופראיים ותעברו בדרכים עקלקלות שלא כל האנשים יכולים לעבור בהן. באופן הזה, ניתן לחוות בצורה חייה הרבה יותר את חיי תושבי המקום. 

מה היתרונות הבולטים של טיול ג'יפים בחו"ל – איך תעשו את זה נכון?

כדי להבין את המשוואה הפשוטה – טיול ג'יפים בחו"ל – איך תעשו את זה נכון? כדאי להבין את היתרונות הבולטים שלו, כדלקמן – יוצאים בקבוצות קטנות של בין ארבעה בני אדם לבין שישה עשר בני אדם, הכי הרבה. מדרכי הטיול הם ג'יפאים מקצועיים, תותחים וממש מנוסים בתחום, שניחנו בתודעת שירות גבוהה, והם פועלים מעומק לבם, תוך כדי כך שהם מקפידים על כל הפרטים, למן הקטן ועד לגדול, כדי לספק לכם חוויות יוצאות מגדר הרגיל. 

Couple making a wanderlust vacation, exploring iceland with their 4x4 jeep

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן