חברת ניקיון אחרי שיפוץ – למה זה כדאי לכם?

סידור וניקיון אחרי שיפוץ

כשאנחנו נרצה לנקות אחרי שיפוץ נעדיף שכל בעלי המקצוע שלנו יסיימו את כל העבודות שלהם, מאחר ויש הרבה חפצים וכלים מפוזרים בבית שנרצה להעיף לצורך הסידור. אולם, אנחנו יודעים שלא תמיד הדבר הזה מתאפשר. כדאי לשים לב שיש בעלי מקצוע שניתן לעבוד איתם במקביל והם לא אמורים להוות בעיה, ויש בעלי מקצוע שזה כמעט בלתי אפשרי לנקות דירה כאשר הם עדין עובדים בדירה. 

מה ההבדל בין סידור וניקיון אחרי שיפוץ לבין ניקיון רגיל?

ניקיון בתים אחרי שיפוץ מצריך ידע מקצועי מאחר והסרת לכלוך של שיפוץ לא דומה לניקיון בית רגיל שבשגרה. צריך להכיר את כל שיטות העבודה להסרת שאריות חומרי בנייה יבשים שנותרו בבית לאחר השיפוץ. בשל כך, ניתן להשכיר חברת ניקיון אחרי שיפוץ שמתמחה בזה ותביא צוות עובדים לניקוי הבית. כשמדובר בשיפוץ, בדרך כלל זאת לא עבודה עבור עובד אחד וברוב המקרים גם נצטרך לבקש מכונת פוליש לרצפה. 

סוגי הניקיונות אחרי שיפוץ

כשמדובר בשיפוץ יש הרבה תחומים בבית בהם אנו נרצה לטפל לאחר שתחזקנו אותם, כגון: -צבע והסרת כתמים מהקירות וסיד.
-הסרת שאריות רובה.
-קרצוף הרצפה עם מכונת פוליש וסקוץ'.
-ניקוי חלונות, ניקיון מסילות, תריסים וניקוי סף החלון. ניקיון המטבח, חיטוי הארונות, השיש והחיפוי
-חדר מקלחת, חיטוי שירותים ואמבטיה, ניקוי אריחי חרסינה וקרמיקה, ניקוי מקלחון וארונות חדר המקלחת.
-דלתות, ניקוי משקופים מאבק.

יתרונות בהשכרת חברת ניקיון אחרי השיפוץ

ההחלטה לשכור חברת ניקיון במקום לבצע את הניקוי אחרי השיפוץ בעצמנו מביאה עמה מספר יתרונות. מהירות, מקצועיות וכמובן ההשקעה ברצפה ובבית שלכם בדרך שלא היינו כנראה מבצעים בעצמנו. יתרון נוסף בהזמנת חברת ניקיון אל מול ניקוי עצמי הוא הזמינות של החברה. למעשה ניתן להזמין את חברת הניקיון בכל זמן שנוח לנו, ומאחר וניקיון מסתיים לרוב תוך יום אחד, שכירת שירותיה של חברת ניקיון לא תאריך את שהותנו מחוץ לבית.

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן