וועדה רפואית מטעם הביטוח הלאומי, איך מתמודדים ומה מומלץ לעשות?

כמעט כל אחד או אחת שיגישו תביעה בביטוח הלאומי לנכות יידרשו להיבדק על ידי וועדה רפואית. מדובר על וועדה בה יושבים רופאים מטעם המוסד לביטוח לאומי שתפקידם לקבוע בסופו של דבר את גובה הנכות כתוצאה מהפגימות הרפואיות . ההגעה לבדיקה של הוועדה הרפואית עם עורך דין ביטוח לאומי היא ללא ספק קריטית מאוד להצלחת ההליך, אם הוועדה הרפואית תקבע כי אינכם זכאים לקבל את תנאי התביעה, יהיה קשה לשכנע אחרת. אלעד רייך עורך דין לתביעות ביטוח לאומי יסביר לכם כיצד להתנהג לקראת הוועדה הרפואית.

הכירו את הנהלים של הוועדה

על מנת שתוכלו לפעול כמו שצריך יהיה עליכם להכיר את הנהלים של הוועדה ולכן חשוב להיעזר בעורך דין ביטוח לאומי. כך תוכלו לדעת מה נכון לעשות בזמן הבדיקה ומה לא נכון לעשות בזמן הבדיקה. לעיתים הפעולות שתעשו בזמן אמת הן אלה שיעשו את ההבדל מבחינת הקביעה הסופית. ידע הוא כוח, בטח כאשר מדובר על בדיקה מהסוג הזה.

הביאו את כל המסמכים הרצויים

ישנם לא מעט מסמכים רפואיים שאמורים לאשר את הדרישות השונות שלכם. חשוב מאוד שתביאו את כל המסמכים הרפואיים לבדיקה של הוועדה. גם אם מסמך מסוים נראה לכם חסר תועלת, עדיין חשוב שתביאו אותו ביחד אתכם. מוטב כי יהיו לכם מסמכים מיותרים מאשר שבזמן אמת תגלו כי חסרים לכם מסמכים שונים. לא מעט מהקביעות השונות של הוועדה ייעשו בהתאם למסמכים שאיתם אתם מגיעים אליה. לכן קחו לעצמכם את הזמן על מנת לארגן את כל המסמכים ולדאוג כי לא חסר לכם אף מסמך כמובן שעורך דין ביטוח לאומי יעבור על המסמכים הרפואיים עוד לפני הבדיקה הרפואית מול הוועדה הרפואית של המוסד לביטוח לאומי.

חשוב מאוד עורך דין וועדה של הביטוח הלאומי

עליכם לדעת כי בצד השני של השולחן יושבים רופאים מנוסים מאוד מטעם המוסד לביטוח לאומי ורצוי כי עורך דין ביטוח לאומי ילווה את הפונה לוועדה הרפואית. עורך דין ביטוח לאומי, יכול לטעון בפני הוועדה הרפואית ולהסביר את מצבו הרפואי של הלקוח שלו בפן הרפואי לרבות המגבלות מהם סובל הלקוח שלו. עורך דין ביטוח לאומי, בעל ידע וניסיון ידע לטעון בפני הוועדה הרפואית באשר למצב בריאותו של הלקוח שלו.

היעזרו בשירותיו של עורך דין מנוסה

ההתמודדות עם הוועדה היא התמודדות שיכולה להיות מפחידה מאוד. אתם מבחינתכם תרצו לדעת כי אתם תקבלו את אשר מגיע לכם. אך עדיין טעות אחת קטנה שלכם עלולה להוריד את כל הרצונות לטמיון. לפיכך אנו מציעים לכם לעבוד עם עורך דין מנוסה שילווה אתכם לכל אורך הדרך. הוא ינסה להבין בדיוק מה מצבכם וינסה להסביר לכם בדיוק מה מגיע לכם. הוא ינחה אתכם כיצד נכון לפעול כאשר אתם מגיעים בפעם הראשונה לוועדה של הביטוח הלאומי.    

יש עוד לראות >> hot-stuff.co.il

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן