בוטוקוס זה לא רק לשפתיים

Cosmetic surgeon injecting botox to lower lip of a young woman

חשבתם שבוטוקס מיועד רק לשפתיים? תחשבו שוב. במאמר זה תלמדו על התהליך הקוסמטי הפופולרי ולמה יותר אנשים משתמשים בו משנה לשנה.

האם יש לכם שאיפה להיראות ולהרגיש במיטבכם, גם אם אתם כבר לא בשנות העשרים שלכם? אם כן, כדאי לכם לשקול בוטוקס. בניגוד למיתוס הנפוץ, בוטוקס הוא לא טיפול לשפתיים בלבד, ולא רק מפורסמים עושים אותו (והרבה פעמים בצורה מוגזמת יש לציין).

 במאמר שלפניכם נדון בכל הדרכים שבהן בוטוקס יכול לעזור לכם להציג את החזות הכי יפה שלכם. תמצאו גם מידע על טווח המחירים של טיפול בוטוקס, ואיך להתחיל בטיפול בבוטוקס מקצועי. 

מהו בוטוקס ואיך הוא עובד?

בוטוקס הוא הליך קוסמטי פופולרי שמשתמשים בו לשיפור המראה החיצוני. הבוטוקס עובד על ידי זריקה פשוטה, אשר משתקת באופן זמני את השרירים בפנים או באיזור בו מזריקים, מה שעוזר להפחית קמטים וגורם לעור להיות מתוח יותר. רוב האנשים שמזריקים בוטוקס בוחרים להזריק באזור המצח, מסביב לעיניים וכן, גם בשפתיים. טיפול בוטוקס לא מחזיק לנצח, השפעה הממוצעת של טיפול היא בין שלושה עד שישה חודשים. 

היתרונות של הזרקת בוטוקס

  • מפחית קמטים קטנים וגדולים 
  • מעניק מראה צעיר וערני יותר
  • מפחית הזעה באזור העיניים
  • מינימום אי נוחות ותופעות לוואי
  • ניתן לבצע תוך פרק זמן קצר

כמה עולה בוטוקס?

העלות הממוצעת של בוטוקס היא לא משהו שאפשר לקבוע שרירותית, זה תלוי במספר גורמים. מחיר בוטוקס תלוי במקצועיות המכון ואיזה רופאים הוא מעסיק, כמות הטיפולים הדרושה למטופל והאם מדובר בטיפול חד פעמי או חלק מסדרת טיפולים. 

לסיכום – איך מתחילים בטיפול בוטוקס?

אם אתם מעוניינים להתחיל בטיפול בבוטוקס, אנחנו מקווים שהפוסט הזה עזר לכם להבין למה אתם צריכים לצפות. טיפול הבוטוקס הוא דרך יעילה ומהירה לטפל בקמטים ולתת לעור מראה צעיר ורענן.

יש לכם שאלה על בוטוקס? אתם יותר ממוזמנים להשאיר לנו הודעה בטופס כאן למטה, ואחד מחברי צוות הרופאים שלנו יחזור אליכם וייתן לכם ייעוץ מקצועי, ללא עלות. 

Unrecognizable bearded man getting lips filler in beauty salon

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן