איך משלבים תמונות מתכת בצורה נכונה ונקייה בחלל הבית?

סגנון תמונות המתכת מתאים מאוד לחלל הפנים של הבית ומוכיח את עצמו גם מבחינה דקורטיבית וגם מבחינה פונקציונאלית. אז איך משלבים אותו נכון ובצורה נקייה? הנה כמה הצעות

השוואה בין אומנות ואמנים המתעסקים בעיצובי מתכות למכירה מגלמת בתוכה גם התייחסות להבדלים בין סגנונות. אחד הסגנונות שזוכים להצלחה המרשימה ביותר בשנים האחרונות הוא כמובן עיצובי ואן ליין- קו אחד מתחבר, בעיקר בגלל היכולת שלו לשלב בין אווירה קלילה לבין אמירה דרמטית על הקיר.

הבעיה היא שלא כזה פשוט לשלב תמונות מתכת בכל חלל בבית ולכן צריך לחשוב על כל הפרטים בחלל החדר:

  1. התאמה של הסגנון לריהוט הקיים

הסוד של שילוב עיצובים ממתכת בחלל הפנים הוא לנצל את היתרון הדקורטיבי והפונקציונאלי שלו. אסתטית למשל, הוא צריך להתאים לסגנון הריהוט הקיים ולהוסיף עליו אמירה של קלאסיות וקו נקי. אם הסלון לדוגמה מלא בצבע ונועז, מומלץ לשלב אותו עם תמונת מתכת שמשרה אווירה של רוגע לאיזון.

  1. התאמה לטעם האישי

מלבד סגנון הריהוט, הדרך לשלב תמונות מתכת בצורה נכונה היא כמובן סובייקטיבית. לכן, יש לבחון כל מקרה לגופו ולהשתמש בטעם האישי כמצפן לקבלת החלטות.

  1. השראה

עיצוב במתכות מושפע כמובן מעולם הטרנדים ויכול לשחק תפקיד מרכזי בסטייטמנט בבית שלכם. אתם יכולים לקחת השראה ממגוון אמנים המתעסקים בעיצוב מתכת. תוכלו להכניס קצת משחק וקלילות במטבח עם עיצוב מתכת בצורת ספל קפה או המבורגר, ומצד שני תוכלו לשים מעל המיטה בחדר השינה דמויות של אנשים בקו אחד שיכניסו אינטימיות ורוגע בחדרכם.

אוהבים עיצוב?>>buzz.org.il

הירשמו לניוזלטר שלנו!

Our gallery

דילוג לתוכן